Y with Bird
| Artist: | Ronald Searle |
| Exhibition: | Ronald Searle Exhibit |
| Art Width: | 5.5" (13.97 cm) |
| Art Height: | 9.75" (24.77 cm) |
| Frame Width: | 13.0" (33.02 cm) |
| Frame Height: | 17.0" (43.18 cm) |
| Frame Depth: | 1.0" (2.54 cm) |
| Medium: | Pen & ink |
| Features: |
Framed
|
Artwork