Where's Mando? [PRINT]
| Artist: | Ulises Farinas |
| Exhibition: | Star Wars: Where's The Wookiee? |
| Image Width: | 24.0" (60.96 cm) |
| Image Height: | 18.0" (45.72 cm) |
| Paper Width: | 24.0" (60.96 cm) |
| Paper Height: | 18.0" (45.72 cm) |
| Printing Method: | Giclee |
| Paper Type: | Watercolor Paper |
| Features: |
Prints