Sweet Horse
| Artist: | Chan |
| Exhibition: | In All Seriousness: A Chan (Flesh.png) Solo Exhibition |
| Art Width: | 9.5" (24.13 cm) |
| Art Height: | 7.5" (19.05 cm) |
| Frame Width: | 16.5" (41.91 cm) |
| Frame Height: | 14.5" (36.83 cm) |
| Medium: | Ink on kozo paper |
| Features: |
Framed
Signed |
| Year: | 2026 |
Artwork