Doggy Dog [PRINT]
| Artist: | Chan |
| Exhibition: | In All Seriousness: A Chan (Flesh.png) Solo Exhibition |
| Image Width: | 10.0" (25.4 cm) |
| Image Height: | 16.0" (40.64 cm) |
| Paper Width: | 11.0" (27.94 cm) |
| Paper Height: | 17.0" (43.18 cm) |
| Printing Method: | Giclee |
| Paper Type: | Watercolor Paper |
| Features: |
Prints