Neo [PRINT]
| Artist: | Bryce Kho |
| Exhibition: | East West by West East a Bryce Kho Solo Exhibition |
| Image Width: | 24.0" (60.96 cm) |
| Image Height: | 18.0" (45.72 cm) |
| Paper Width: | 24.0" (60.96 cm) |
| Paper Height: | 18.0" (45.72 cm) |
| Printing Method: | Giclee |
| Paper Type: | Matte Heavyweight |
| Features: |
Prints