Woman with Katana [PRINT]
| Artist: | Bryce Kho |
| Exhibition: | East West by West East a Bryce Kho Solo Exhibition |
| Image Width: | 11.0" (27.94 cm) |
| Image Height: | 14.0" (35.56 cm) |
| Paper Width: | 11.0" (27.94 cm) |
| Paper Height: | 14.0" (35.56 cm) |
| Printing Method: | Inkjet |
| Paper Type: | Cardstock |
| Features: |
Prints