Three I's
| Artist: | Ronald Searle |
| Exhibition: | Ronald Searle Exhibit |
| Art Width: | 6.0" (15.24 cm) |
| Art Height: | 4.0" (10.16 cm) |
| Frame Width: | 12.0" (30.48 cm) |
| Frame Height: | 9.5" (24.13 cm) |
| Frame Depth: | 1.0" (2.54 cm) |
| Medium: | Pen & ink |
| Features: |
Framed
|
Artwork