L with Boat Atop
| Artist: | Ronald Searle |
| Exhibition: | Ronald Searle Exhibit |
| Art Width: | 3.75" (9.53 cm) |
| Art Height: | 7.0" (17.78 cm) |
| Frame Width: | 13.0" (33.02 cm) |
| Frame Height: | 17.0" (43.18 cm) |
| Frame Depth: | 1.0" (2.54 cm) |
| Medium: | Pen & ink |
| Features: |
Framed
|
Artwork