Elaborate Slot Machine
| Artist: | Ronald Searle |
| Exhibition: | Ronald Searle Exhibit |
| Art Width: | 6.5" (16.51 cm) |
| Art Height: | 12.75" (32.39 cm) |
| Frame Width: | 17.0" (43.18 cm) |
| Frame Height: | 21.0" (53.34 cm) |
| Frame Depth: | 1.0" (2.54 cm) |
| Medium: | Pen & ink |
| Features: |
Framed
|
Artwork
published in "Which Way Did He Go?"