Lucille Ball
| Artist: | Ronald Searle |
| Exhibition: | Ronald Searle Exhibit |
| Art Width: | 12.5" (31.75 cm) |
| Art Height: | 17.0" (43.18 cm) |
| Frame Width: | 21.0" (53.34 cm) |
| Frame Height: | 29.0" (73.66 cm) |
| Frame Depth: | 1.0" (2.54 cm) |
| Medium: | Watercolor, pen & ink |
| Features: |
Framed
|
Artwork
TV Guide cover April 30, 1966