B #3
| Artist: | Ronald Searle |
| Exhibition: | Ronald Searle Exhibit |
| Art Width: | 3.5" (8.89 cm) |
| Art Height: | 5.75" (14.61 cm) |
| Frame Width: | 7.0" (17.78 cm) |
| Frame Height: | 9.0" (22.86 cm) |
| Frame Depth: | 1.0" (2.54 cm) |
| Medium: | Pen & ink |
| Features: |
Framed
|
Artwork