Three Y's
| Artist: | Ronald Searle |
| Exhibition: | Ronald Searle Exhibit |
| Art Width: | 3.75" (9.53 cm) |
| Art Height: | 8.5" (21.59 cm) |
| Frame Width: | 15.5" (39.37 cm) |
| Frame Height: | 11.5" (29.21 cm) |
| Frame Depth: | 1.0" (2.54 cm) |
| Medium: | Pen & ink |
| Features: |
Framed
|
Artwork