New York Racing Association 2
| Artist: | Bob Peak |
| Exhibition: | Bob Peak Drawing Exhibition / Book Signing |
| Art Width: | 12.0" (30.48 cm) |
| Art Height: | 18.0" (45.72 cm) |
| Frame Width: | 18.5" (46.99 cm) |
| Frame Height: | 24.5" (62.23 cm) |
| Medium: | Watercolor on board |
| Features: |
Framed
Signed |
| Year: | 1962 |
Artwork