North American Indian #2
| Artist: | Bob Peak |
| Exhibition: | Bob Peak Drawing Exhibition / Book Signing |
| Art Width: | 24.0" (60.96 cm) |
| Art Height: | 22.5" (57.15 cm) |
| Frame Width: | 31.0" (78.74 cm) |
| Frame Height: | 29.5" (74.93 cm) |
| Medium: | Pencil on paper |
| Features: |
Framed
Signed |
| Year: | 1979 |
Artwork