Woman on Couch
| Artist: | Bob Peak |
| Exhibition: | Bob Peak Drawing Exhibition / Book Signing |
| Art Width: | 21.5" (54.61 cm) |
| Art Height: | 31.5" (80.01 cm) |
| Frame Width: | 29.0" (73.66 cm) |
| Frame Height: | 39.25" (99.7 cm) |
| Medium: | Pencil on paper |
| Features: |
Framed
Signed |
| Year: | 1981 |
Artwork
Personal fine art piece.