Saxophone Players
| Artist: | Bob Peak |
| Exhibition: | Bob Peak Drawing Exhibition / Book Signing |
| Art Width: | 23.25" (59.06 cm) |
| Art Height: | 18.5" (46.99 cm) |
| Frame Width: | 30.0" (76.2 cm) |
| Frame Height: | 25.0" (63.5 cm) |
| Medium: | Acrylic on board |
| Features: |
Framed
Signed |
| Year: | 1964 |
Artwork
Travel ad for the city of New Orleans