Frieren (Ink)
| Artist: | Bryce Kho |
| Exhibition: | East West by West East a Bryce Kho Solo Exhibition |
| Art Width: | 12.0" (30.48 cm) |
| Art Height: | 16.0" (40.64 cm) |
| Frame Width: | 17.0" (43.18 cm) |
| Frame Height: | 21.5" (54.61 cm) |
| Medium: | Ink |
| Features: |
Framed
Signed |
| Year: | 2025 |
Artwork
Purchase of this original ink drawing will also include the Foil Print version