Unsportsmanlike
| Artist: | Chan |
| Exhibition: | In All Seriousness: A Chan (Flesh.png) Solo Exhibition |
| Art Width: | 13.0" (33.02 cm) |
| Art Height: | 19.0" (48.26 cm) |
| Frame Width: | 19.0" (48.26 cm) |
| Frame Height: | 25.0" (63.5 cm) |
| Medium: | Ink on paper |
| Features: |
Framed
Signed |
| Year: | 2025 |
Artwork