Paper Lanterns
| Artist: | Chan |
| Exhibition: | In All Seriousness: A Chan (Flesh.png) Solo Exhibition |
| Art Width: | 9.0" (22.86 cm) |
| Art Height: | 12.0" (30.48 cm) |
| Frame Width: | 15.0" (38.1 cm) |
| Frame Height: | 18.0" (45.72 cm) |
| Medium: | Acrylic paint marker, alcohol marker, and ink on paper |
| Features: |
Framed
Signed |
| Year: | 2025 |
Artwork