Gunman
| Artist: | Robert Fawcett |
| Exhibition: | Robert Fawcett Solo Exhibition |
| Art Width: | 12.0" (30.48 cm) |
| Art Height: | 15.0" (38.1 cm) |
| Frame Width: | 18.5" (46.99 cm) |
| Frame Height: | 22.0" (55.88 cm) |
| Medium: | Ink, gouache, dyes |
| Features: |
Framed
Signed |
| Year: | 50s |
Artwork