McCall's Magazine Spot Illustration Sketch
| Artist: | Bob Peak |
| Exhibition: | Bob Peak Drawing Exhibition / Book Signing |
| Art Width: | 18.0" (45.72 cm) |
| Art Height: | 22.0" (55.88 cm) |
| Frame Width: | 25.0" (63.5 cm) |
| Frame Height: | 28.5" (72.39 cm) |
| Medium: | Charcoal on paper |
| Features: |
Framed
Signed |
| Year: | 1964 |
Artwork