Shiratani Unsui Fog [PRINT]
Out-of-Stock Limited Editions cannot be reproduced.
| Artist: | Yoichi Nishikawa |
| Exhibition: | Painting the Ghibli Way: Yoichi Nishikawa Solo Exhibition |
| Image Width: | 17.0" (43.18 cm) |
| Image Height: | 10.25" (26.04 cm) |
| Paper Width: | 19.0" (48.26 cm) |
| Paper Height: | 13.0" (33.02 cm) |
| Printing Method: | Giclee |
| Paper Type: | Watercolor Paper |
| Features: |
Limited Edition(100) |
Prints