Fireworks: Flower of Fire (Pg. 22-23) [PRINT]
| Artist: | Catia Chien |
| Signing: | FIREWORKS: Signing w/ Catia Chien & LeUyen Pham |
| Image Width: | 17.0" (43.18 cm) |
| Image Height: | 11.0" (27.94 cm) |
| Paper Width: | 18.0" (45.72 cm) |
| Paper Height: | 12.0" (30.48 cm) |
| Printing Method: | Giclee |
| Paper Type: | Watercolor Paper |
| Features: |
Prints