Hunter x Hunter (Ink)
| Artist: | Bryce Kho |
| Exhibition: | East West by West East a Bryce Kho Solo Exhibition |
| Art Width: | 17.0" (43.18 cm) |
| Art Height: | 11.0" (27.94 cm) |
| Frame Width: | 21.0" (53.34 cm) |
| Frame Height: | 25.0" (63.5 cm) |
| Medium: | Ink |
| Features: |
Framed
Signed |
| Year: | 2021 |
Artwork