Charmander Campfire (Ink)
| Artist: | Bryce Kho |
| Exhibition: | East West by West East a Bryce Kho Solo Exhibition |
| Art Width: | 13.5" (34.29 cm) |
| Art Height: | 9.5" (24.13 cm) |
| Frame Width: | 19.5" (49.53 cm) |
| Frame Height: | 15.5" (39.37 cm) |
| Medium: | Ink |
| Features: |
Framed
Signed |
| Year: | 2021 |
Artwork