Meatshop
| Artist: | Bryce Kho |
| Exhibition: | East West by West East a Bryce Kho Solo Exhibition |
| Art Width: | 9.25" (23.5 cm) |
| Art Height: | 7.0" (17.78 cm) |
| Frame Width: | 15.75" (40.01 cm) |
| Frame Height: | 13.25" (33.66 cm) |
| Medium: | ink & watercolor |
| Features: |
Framed
Signed |
| Year: | 2018 |
Artwork