Overflow (Framed Foil Print) 1/1
| Artist: | Bryce Kho |
| Exhibition: | East West by West East a Bryce Kho Solo Exhibition |
| Art Width: | 38.0" (96.52 cm) |
| Art Height: | 26.0" (66.04 cm) |
| Frame Width: | 38.0" (96.52 cm) |
| Frame Height: | 26.0" (66.04 cm) |
| Medium: | Foil print |
| Features: |
Framed
Signed |
| Year: | 2025 |
Artwork