Doggy Dog
| Artist: | Chan |
| Exhibition: | In All Seriousness: A Chan (Flesh.png) Solo Exhibition |
| Art Width: | 11.0" (27.94 cm) |
| Art Height: | 17.0" (43.18 cm) |
| Frame Width: | 17.0" (43.18 cm) |
| Frame Height: | 23.0" (58.42 cm) |
| Medium: | Graphite and ink on paper |
| Features: |
Framed
Signed |
| Year: | 2026 |
Artwork