Little Red Riding Hood (Framed Giclee)
| Artist: | Bryce Kho |
| Exhibition: | East West by West East a Bryce Kho Solo Exhibition |
| Art Width: | 18.0" (45.72 cm) |
| Art Height: | 24.0" (60.96 cm) |
| Frame Width: | 23.5" (59.69 cm) |
| Frame Height: | 29.5" (74.93 cm) |
| Medium: | giclée |
| Features: |
Framed
Signed |
| Year: | 2026 |
Artwork