Cosmopolitan Magazine Story Illustration
| Artist: | Bob Peak |
| Exhibition: | Bob Peak Drawing Exhibition / Book Signing |
| Art Width: | 17.75" (45.09 cm) |
| Art Height: | 22.25" (56.52 cm) |
| Frame Width: | 24.5" (62.23 cm) |
| Frame Height: | 29.0" (73.66 cm) |
| Medium: | Pencil on paper |
| Features: |
Framed
Signed |
| Year: | 1956 |
Artwork