Marvel's Spider-Man: Electro Concept (FRAMED PP)
| Artist: | Insomniac Games |
| Exhibition: | Marvel's Spider-Man: The Art of the Game |
| Art Width: | 22.0" (55.88 cm) |
| Art Height: | 9.5" (24.13 cm) |
| Frame Width: | 28.5" (72.39 cm) |
| Frame Height: | 15.0" (38.1 cm) |
| Printing Method: | Giclee |
| Paper Type: | Watercolor Paper |
| Features: |
Artwork