Marvel's Spider-Man: Rhino and Scorpion Concept (FRAMED PP)
| Artist: | Insomniac Games |
| Exhibition: | Marvel's Spider-Man: The Art of the Game |
| Art Width: | 23.0" (58.42 cm) |
| Art Height: | 10.5" (26.67 cm) |
| Frame Width: | 28.0" (71.12 cm) |
| Frame Height: | 16.25" (41.28 cm) |
| Printing Method: | Giclee |
| Paper Type: | Watercolor Paper |
| Features: |
Artwork