2024
| Artist: | Chan |
| Exhibition: | In All Seriousness: A Chan (Flesh.png) Solo Exhibition |
| Art Width: | 18.0" (45.72 cm) |
| Art Height: | 24.0" (60.96 cm) |
| Frame Width: | 24.0" (60.96 cm) |
| Frame Height: | 30.0" (76.2 cm) |
| Medium: | Ink and acrylic on paper |
| Features: |
Framed
|
| Year: | 2026 |
Artwork
352 panels illustrating the year 2024 for the artist.