Shortcut
| Artist: | Chan |
| Exhibition: | In All Seriousness: A Chan (Flesh.png) Solo Exhibition |
| Art Width: | 16.0" (40.64 cm) |
| Art Height: | 20.0" (50.8 cm) |
| Frame Width: | 22.0" (55.88 cm) |
| Frame Height: | 26.0" (66.04 cm) |
| Medium: | Acrylic paint marker and ink on textured illustration board |
| Features: |
Signed
|
| Year: | 2026 |
Artwork