Woman with Earing (Color)
| Artist: | Bob Peak |
| Exhibition: | Bob Peak Drawing Exhibition / Book Signing |
| Art Width: | 19.0" (48.26 cm) |
| Art Height: | 30.0" (76.2 cm) |
| Frame Width: | 24.0" (60.96 cm) |
| Frame Height: | 35.25" (89.54 cm) |
| Medium: | Serigraph ed. of 1 |
| Features: |
Framed
Signed |
| Year: | 1980 |
Artwork
A one of a kind fine art serigraph. This piece is one of two pieces Bob Peak created for his own pleasure.