New York Racing Association 3 (Pg 70 - 71)
| Artist: | Bob Peak |
| Exhibition: | Bob Peak Drawing Exhibition / Book Signing |
| Art Width: | 22.5" (57.15 cm) |
| Art Height: | 18.25" (46.36 cm) |
| Frame Width: | 29.5" (74.93 cm) |
| Frame Height: | 25.0" (63.5 cm) |
| Medium: | Grease pencil on mylar |
| Features: |
Framed
Signed |
| Year: | 1961 |
Artwork