Marvel's Spider-Man: Spider-Man vs. Mister Negative Subway Battle (FRAMED PP)
| Artist: | Insomniac Games |
| Exhibition: | Marvel's Spider-Man: The Art of the Game |
| Art Width: | 23.0" (58.42 cm) |
| Art Height: | 12.0" (30.48 cm) |
| Frame Width: | 28.5" (72.39 cm) |
| Frame Height: | 17.25" (43.82 cm) |
| Printing Method: | Giclee |
| Paper Type: | Watercolor Paper |
| Features: |
Artwork